Banery wyborcze

Jeśli szukasz skutecznej reklamy na swoją kampanię wyborczą nasza drukarnia w tym Ci pomoże. Banery wyborcze to najchętniej wybierana forma reklamy, przyciągając wzrok potencjalnych wyborców. Krótkie, zwięzłe hasła reklamowe powiązane ze zdjęciem kandydata zapewnią powodzenie w kampanii. Banery wyborcze to najlepsza droga do sukcesu i dotarcia do wyborców. Te wielkoformatowe reklamy spełniają swoją rolę i są gwarantem, szczególnie w przypadku mniej znanych kandydatów, którzy muszą zadbać o wysoki wskaźnik rozpoznawalności. Używając billboardów w kampanii politycznej należy dużą uwagę zwrócić na lokalizację, bowiem efektywne położenie jest gwarantem skuteczności. Skutecznym położeniem są centra miasta, przy budynkach dużej użyteczności, przystankach autobusowych i tramwajowych, a także na trasach wjazdowych i wyjazdowych do miasta.

 Co powinien zawierać baner wyborczy.

Aby dotrzeć do jak największej rzeszy wyborców i zachęcić ich do urn baner wyborczy powinien się odpowiednio prezentować. Musi być estetyczny, czytelny, jasny w przekazie.  Zamieszczanie zbyt dużo treści, ozdobników powoduje,że bilbord staje się nieczytelny i traci na swoim przekazie.

Baner wyborczy powinien zawierać podstawowe elementy:

  • zdjęcie kandydata
  • imię i nazwisko kandydata
  • nr na liście wyborczej
  • logotyp ugrupowania
  • hasło wyborcze

Tanie banery wyborcze.

Banery na wybory administracyjne oraz do sejmu i senatu są skutecznym narzędziem do przedstawiania kandydatów. Ta wielkoformatowa forma reklamy jest idealnym sposobem na przedkładanie swoich postulatów i osiągnięciu przewagi w głosowaniu.

Koszt produkcji jest stosunkowo niski. Cena banera reklamowego wykonanego w naszej drukarni zależy od wielu czynników: wielkości, jakości materiałów, sposobu wykończenia. Grafika i materiał są odporne na promieniowanie UV i warunki pogodowe. Najłatwiejszym sposobem montażu banerów jest użycie plastikowych opasek zaciskowych lub użycie ekspanderów. Banery wyborcze w łatwy sposób zamocować w miejscach intensywnego ruchu pieszych oraz przy najbardziej ruchliwych skrzyżowaniach. Zapraszamy do kontaktu i wyceny banera.

Lokalizacja banerów wyborczych.

Warto wybrać odpowiednią lokalizację na zainstalowanie banera zwracając uwagę na:

  • natężenie ruchu – im bardziej ruchliwa ulica tym większa liczba wyborów,
  • oświetlenie – jeśli miejsce gdzie jest zamontowany baner, jest oświetlony mamy gwarancję, że kandydat będzie promowany całodobowo,
  • sąsiedztwo innych środków przekazu – najlepiej by baner był umieszczony w miejscu, gdzie jest jak najmniej reklam. Dzięki temu staje się od bardziej widoczny i czytelny.

Montaż banerów wyborczych na terenie Śląska i Małopolski.

Banery wyborcze wykonywane są w naszej drukarni, gwarantujemy naszą pieczę na każdym etapie prac. Projektowanie i druk plakatów to zadania, które warto powierzyć specjalistom. Pomagamy w doborze grafiki, materiału i montażu banera. Jeśli szukasz innego rozwiązania lub masz wątpliwości to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Zajmujemy się nie tylko realizacją banerów wyborczych ale również ich montażem.  Nasz zespół to wiedza, doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy w stanie zamontować baner reklamowy w każdym miejscu.

Produkty w trakcie aktualizacji