Drukarnia Chrzanów

Drukarnia Chrzanów

Drukarnia Apla Chrzanów to młody podmiot, zrzeszający specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w reklamie i druku. Firma rozpoczęła swoje działania w roku 2021 roku szybko eskalując na rynku lokalnym, jako lider w reklamie. W roku 2023 rozszerzyliśmy zakres obsługiwanego obszaru do całego województwa śląskiego, znacząco poszerzyliśmy kadrę pracowników i rozbudowaliśmy park maszyn, co gwarantuje realizację powierzonych zadań w sposób szybki i rzetelny. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej klientów biznesowych i indywidualnych. Począwszy od opracowania graficznego, po montaż reklam. Jako nieliczni oferujemy montaż reklam na wysokościach, nawet tych najbardziej wymagających.

Zalety współpracy z naszą drukarnią na terenie Chrzanowa

Jedną z niewątpliwych zalet naszej drukarni są niskie terminy realizacji dzięki rozbudowanej kadrze specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez każdy etap realizacji zamówienia, począwszy od:

 • złożenie zamówienia,
 • projekt graficzny,
 • realizacja,
 • montaż reklamy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Atrakcyjne ceny wydruków- Drukarnia Chrzanów

Korzystamy z usług najlepszych polskich hurtowni, co pozwala nam na utrzymanie najlepszych rynkowych cen w branży reklamowej. Jesteśmy producentem produktów reklamowych co przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za wykorzystane atramenty drukarskie, zapewniając konkurencyjne ceny gotowych wyrobów.

Drukarnia dla agencji reklamowych w Chrzanowie

Świadczymy szerokie wsparcie reklamowe dla agencji reklamowych w Chrzanowie, na terenie Śląska i całego kraju. Jesteśmy producentem reklam, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny dla agencji reklamowych. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się montażem Twojej reklamy to dobrze trafiłeś.

Drukarnia Apla Chrzanów zrealizuje praktycznie każdą formę reklamy, począwszy od wydruku akcydensów po tablice, szyldy reklamowe, reklamę na samochód, litery i kasetony świetlne. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mail’owym: kontakt@drukapla.pl

Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy i pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.
biuro@drukapla.pl

  Formularz kontaktowy

  Drukarnia Chrzanów – nasze realizacje

  Oferta Drukarni Apla Chrzanów

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Reklama na samochód
  • Banery reklamowe
  • Gadżety
  • Kalendarze personalizowane
  • Reklama Świetlna
  • Szyldy reklamowe
  • Litery 3D
  • Neony
  • Roll Up’y
  • Potykacze
  • Wizytówki, ulotki, teczki
  • Naklejki reklamowe

  Reklama na samochód w Chrzanowie

  Tworzymy i realizujemy najbardziej wymyślne wizje klientów w zakresie reklamy na samochodach, zespół grafików przygotuje dla Ciebie projekt który z pewnością Cię zadowoli.
  Powierzając nam oklejenie swojego pojazdu masz gwarancję doskonałej jakości materiałów, trwałości i precyzji wykonania a wszystko w rozsądnej cenie z dbałością o każdy szczegół! Drukarnia Apla Chrzanów zaprasza do kontaktu.

  Profesjonalne oklejanie samochodów reklamą w drukarni Chrzanów

  • Wykonujemy projekt grafiki samochodowej na dowolny pojazd wraz z wizualizacją
  • Drukujemy reklamę na specjalnej folii zależnie od oczekiwań klienta
  • Profesjonalnie oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIR-y i wszelkie inne pojazdy zgodnie z wymogami klienta
  • Doradzamy w zakresie doboru materiałów.

  Cena oklejenia pojazdu folią reklamową w drukarni Chrzanów

  Cena oklejenia pojazdu zależna jest od typu zastosowanej folii, skomplikowania projektu graficznego, ilości materiału potrzebnego na pokrycie samochodu. Oferujemy darmową orientacyjną wycenę, zapraszamy do skorzystania z formularza, lub telefonu do naszej firmy.

  Reklama na plandekach – drukarnia Chrzanów

  Plandeki samochodowe cechują się wysoką trwałością, reklama na nich doskonale się wyróżnia oraz co najważniejsze dzięki swojej mobilności ,dociera do szerokiego grona odbiorców. Twój pojazd czy pojazdy muszą na ogół posiadać plandekę na naczepie. Nie wahaj się zatem przed jednorazową niewiele większą inwestycją, która zapewni minimum kilka lat nie tylko dobrego zabezpieczenia naczepy, ale i doskonałej reklamy.

  Nasza Drukarnia w Chrzanowie produkcję plandek obsługuje kompleksowo: od pomiaru, doradztwa przy wyborze przez projekt graficzny, wykonanie plandeki, zadruk i montaż. Wykonujemy plandeki zarówno klasyczne jak i plandeki typu firanka, z wykorzystaniem starego osprzętu jak i z nowym osprzętem.

  Banery reklamowe wykonywane w drukarni Apla Chrzanów

  Baner jest jedną z najtańszych reklam wielkoformatowych.W ofercie naszej drukarni to najbardziej popularny materiał marketingowy. Jego uniwersalność, różnorodność formatów, materiałów i kolorów pozwala na dobranie idealnej  opcji promocji każdego przedsiębiorcy czy usługodawcy. Reklama na banerze jest ciągle w zasięgu wzroku nie tylko w dzień, ale również nocą (wersja odblaskowa). Banery to tani sposób na reklamę, który przyciąga zarówno małe, jak i większe firmy z różnych sektorów gospodarki.

  Wyróżniamy kilka głównych tworzyw, z których nasza drukarnia wykonuje banery:

  • banery powlekane 
  • banery laminowane
  • banery odblaskowe
  • banery – Siatka Mesh
  • materiał plandekowy        

  Ten rodzaj reklamy zewnętrznej często wykorzystują lokalne firmy w Chrzanowie, w Małopolsce oraz duże korporacje w całej Polsce. Drukarnia Apla oferuje swoje usługi począwszy od projektu na montażu kończąc. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników i sprzętu jesteśmy w stanie zawiesić baner prawie w każdym miejscu.

  Szyldy reklamowe realizowane w drukarni Apla w Chrzanowie

  Szyldy reklamowe mają zastosowanie zarówno w przestrzeni zewnętrznej jak i wewnętrznej. Celem reklamy jest promocja firmy, rozpowszechnianie marki i utrwalenie w świadomości klientów. Wyróżniamy klika rodzajów szyldów reklamowych:

  • szyld banerowy,
  • szyld kasetonowy,
  • szyld zbiorczy,
  • szyld semaforowy.

  Funkcje szyldów reklamowych przygotowanych w drukarni w Chrzanowie

  Tablice reklamowe powinny również nawiązywać do profilu działalności, o której informuje. Szyld winien być dopasowany wizualnie do charakteru przestrzeni. Tablica nad sklepem, wejściem do kosmetyczki, studia tatuażu, fryzjera, punktu usługowego, gastronomicznego i każdego innego miejsca, w którym chcesz powiesić szyld, powinna pełnić przede wszystkim dwie funkcje:

  • informacyjną – szyld powinien jasno i czytelnie informować jakie usługi świadczy. Informacja powinna być przedstawiona w taki sposób, by po jednym spojrzeniu dało się wyłapać informacje z jakim rodzajem działalności mamy do czynienia.
  • sugerującą – szyld powinien zawierać oprócz wymaganych informacji, odpowiednie hasło zachęcające do skorzystania z usług reklamowanego punktu. Watro postawić na coś orginalnego, budzące pozytywne odczucia.

  Materiały używane do wykonania szyldów reklamowych w drukarni Chrzanów

  W szyldach reklamowych nie tylko grafika ma ogromne znaczenie. Co z tego, że szyld będzie miły dla oka, jeśli po miesiącu ulegnie zniszczeniu? Dlatego tak ważne jest, z jakiego materiału wykonamy szyld reklamowy. W Drukarnia Apla Chrzanów wykonujemy je z solidnych materiałów takich jak dibond, plexi, PVC, To gwarancja wytrzymałości, trwałości i odporności na wszelkie szkodliwe działanie warunków zewnętrznych. Takie tablice są odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV i silny wiatr.

  Szyld reklamowy Chrzanów z dibondu

  Najczęściej używany materiał w produkcji tablic reklamowych, dibond zapewnia stabilną, lekką i wytrzymałą strukturę, która śmiało może zostać użyta jako główny element prezentacji firmy, szereg sposobów wykorzystania pozwala tworzyć z niego również kasetony świetlne.

  Szyld reklamowy Chrzanów z PVC

  Tania forma reklamy, traktowana bardziej jako krótkookresowa forma znakowania z uwagi na falowanie materiału spowodowane zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Idealnie sprawdza się za to do wewnątrz jak tablice informacyjne itp.

  Szyld reklamowy Chrzanów z plexy

  Odporne na warunki atmosferyczne, stosowane głównie w reklamie świetlnej, lub jako podkład premium pod tablicę reklamową, charakteryzuje się eleganckim wyglądem, w przypadku wersji mlecznej i bezbarwnej wysoką i równomierną przepuszczalnością światła.

  Kompleksowe oznakowanie biur, punktów usługowych, firm w drukarni Chrzanów

  Drukarnia w Chrzanowie wykonuje kompleksowe oznakowanie dla firm. Oznaczanie kierunkowe i informacyjne jest kluczowe dla firm, by potencjalni klienci bez problemu mogli dotrzeć w odpowiednie miejsce. Gwarantujemy jakość i przejrzystość naszych usług.

  Drukarnia Apla oferuje również Państwu szyldy reklamowe, dbamy o każdy krok realizacji od przygotowania projektu reklamy, wykonanie, aż po sam montaż.

  Wykonujemy kasetony świetlne, litery przestrzenne 3D, szyldy PCV/Dibond/Plexi, które znajdziesz w menu naszej strony. Opcji jest nieskończenie wiele, w celu sprawdzenia niektórych z nich zachęcamy do zapoznania się z pozycjami z reklamy świetlnej.

  Plakat – tania i skuteczna forma reklamy stworzona w drukarni w Chrzanowie

  Plakaty to tania i skuteczna forma reklamy. Najczęściej wybierane są jako nośnik o charakterze reklamowym, informacyjnym, filmowym, muzycznym lub propagandowym. Drukowane jednostronnie, najczęściej rozmiaru A3. Dobry plakat musi przyciągać wzrok. Czasami wystarczy jedno chwytliwe zdanie by dotrzeć do docelowego odbiory.  Informacja zawarta na plakacie musi zawierać: np. czas i miejsce imprezy, kontakt dla potencjalnych klientów, stronę internetową. Świetnym pomysłem jest np. umieszczenie na plakacie mapy dojazdu do miejsca wydarzenia.

  Plakaty możesz wykorzystać nie tylko w miejscu publicznym. Mogą one posłużyć do wystroju wnętrz. Odpowiednio dobrany plakat do klimatu pomieszczenia będzie zawsze ciekawym dodatkiem.

  Ulotki reklamowe z drukarni Chrzanów – łatwe i szybkie dotarcie do odbiorców

  Chcesz szybko poinformować potencjalnych klientów o promocjach lub skorzystaniu z usług, idealnym do tego rozwiązaniem są ulotki. Jest to tani, a zarazem skuteczny sposób na dotarcie do dużej grupy konsumentów.  Najczęściej to kartka dwustronnie zadrukowana lub rozkładana broszura o charakterze informacyjnym. Wykonana jest najczęściej na papierze powlekanym, kredowym lub offsetowym.

  Odpowiednio wykonana ulotka najczęściej jest określona do odpowiedniej grupy docelowej i do niej trzeba dostosować treść i formę. Musimy się postarać by projekt był unikalny, dopracowany w szczegółach i wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrym pomysłem jest opracowanie chwytliwego sloganu, którym przyciągniemy klientów. Grafika jest niemniej ważna, ponieważ to ona w pierwszych sekundach zwraca uwagę odbiorcy.

  Wizytówki wykonane w drukarni Chrzanów. Twoja wizja – nasze wykonanie

  Jeśli chcesz wręczyć swoje dane kontaktowe w bezpośredni sposób to wizytówki są stworzone do tego celu. Drukarnia Apla Chrzanów wykonuje wizytówki w rozmiarach standardowych 90×50 mm i 85×55 mm jak również kwadratowe 50×50 mm. Mniej popularne, jednak zawierające dużej więcej treści, są wizytówki składane. Zmieszczą dwa razy więcej treści, możesz na niej przekazać informacje, które nie zmieszczą się na zwykłej karcie. Rozróżniamy trzy typy wizytówek ze względu na swoją funkcje:

  • firmowe,
  • firmowe przedstawicielskie,
  • prywatne

  Dobrze wykonana wizytówka w drukarni Chrzanów

  Dobrze wykonana wizytówka powinna przede wszystkim podstawowe informacje: imię, nazwisko, zajmowane stanowisko, adres, logo, dane kontaktowe (nr tel., e-mail, strona internetowa).  Aby przyciągnąć uwagę potrzebujemy odpowiedniego projektu. Kluczowe są elementy graficzne nawiązujące do charakteru firmy, kolory kartonika, czcionka. Aspekt wizualny jest bardzo ważny, by wizytówka przykuwała uwagę. Podsumujmy: ciekawa wizytówka musi być oryginalna, przejrzysta i atrakcyjna.

  Uszlachetnienia wizytówek w drukarni Chrzanów

  Atrakcyjność wizytówki możemy uzyskać odpowiedni dobór uszlachetnień. Mamy w czym wybierać:

  • wizytówki foliowane
  • wizytówki lakierowane
  • wizytówki z lakierem wybiórczym UV
  • wizytówki tłoczone
  • karty plastikowe

  Baner reklamowy Chrzanów

  Baner reklamowy Chrzanów na każdą kieszeń. Ty wybierasz opcję w zależności od dostępnego budżetu oraz przestrzeni na tego typu reklamę. Wybieraj spośród różnych formatów, wariantów (baner jednostronny, baner dwustronny, baner odblaskowy lub baner jednostronny,

  Baner reklamowy Chrzanów

  Reklama na samochód Chrzanów

  Reklama na samochód Chrzanów - posiadamy naklejki wycinane w dowolnym kształcie zarówno drukowane na folii jaki i wycięte z folii ploterowej (barwionej na etapie produkcji), naklejki perforowane na okna OWV oraz magnesy reklamowe na karoserię. Oprócz reklamowej formy naszych produktów możemy zaproponować również naklejki dekoracyjne na samochody.

  Reklama na samochód Chrzanów

  Szyldy reklamowe Chrzanów

  Szyldy reklamowe drukarnia Chrzanów - tworzymy, montujemy różnego rodzaju reklamy wewnętrzne i zewnętrzne. Dbamy o spójność Twojej marki. wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, które są atrakcyjne wizualnie i wpisują się w nowoczesne trendy reklamowe szyldów i tablic.

  Szyldy reklamowe Chrzanów

  Reklama na plandekach Chrzanów

  Reklama na plandekach - Chrzanów. Sprawdzone farby i materiały pozwalają nam na zagwarantowaniu wspaniałych efektów nadruku. Wyraziste kolory i długa żywotność barw dzięki zabezpieczeniu grafiki za pomocą laminatu. Wszystko po to, aby plandeka reklamowa służyła przez długie lata.

  Reklama na plandekach Chrzanów

  Ulotki reklamowe Chrzanów

  Ulotki reklamowe Chrzanów to świetny sposób na reklamę swojego biznesu. Oryginalny format ulotek może wyróżnić markę spośród konkurencji, zwrócić uwagę potencjalnych klientów, a także zachęcić ich do odwiedzenia Twojego sklepu czy siedziby firmy.

  Ulotki reklamowe Chrzanów

  Wizytówki Chrzanów

  Wizytówki Chrzanów. Oferujemy różne rodzaje wizytówek np.: wizytówki składane, z zaokrąglonymi rogami. Posiadamy różne papiery ozdobne. Wybierz papier, który najbardziej Ci odpowiada, zdecyduj o formacie, a my dostarczymy gotowe wizytówki w ciągu kilku dni.

  Wizytówki Chrzanów