Drukarnia Imielin

Drukarnia Apla Imielin to młody podmiot, zrzeszający specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w reklamie i druku. Firma rozpoczęła swoje działania w roku 2021 roku szybko eskalując na rynku lokalnym, jako lider w reklamie. W roku 2023 rozszerzyliśmy zakres obsługiwanego obszaru do całego województwa Śląskiego i znacząco poszerzyliśmy kadrę pracowników i rozbudowaliśmy park maszyn co gwarantuje realizację powierzonych zadań w sposób szybki i rzetelny.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej klientów biznesowych i indywidualnych. Począwszy od opracowania graficznego, po montaż reklam. Jako nieliczni oferujemy montaż reklam na wysokościach, nawet tych najbardziej wymagających.

Drukarnia Apla Imielin – Oferta:

W naszej ofercie znajdziesz:

 • Reklama na samochód
 • Banery reklamowe
 • Gadżety
 • Kalendarze personalizowane
 • Reklama Świetlna
 • Szyldy reklamowe
 • Litery 3D
 • Neony
 • Roll Up’y
 • Potykacze
 • Wizytówki, ulotki, teczki
 • Naklejki reklamowe

Reklama na samochód w Imielinie

Tworzymy i realizujemy najbardziej wymyślne wizje klientów w zakresie reklamy na pojazdach, zespół grafików przygotuje dla Ciebie projekt który z pewnością Cię zadowoli.
Powierzając nam oklejenie swojego pojazdu masz gwarancję doskonałej jakości materiałów, trwałości i precyzji wykonania a wszystko w rozsądnej cenie z dbałością o każdy szczegół! Drukarnia Apla Imielin zaprasza do kontaktu.

Oklejamy samochody firmowe, cysterny, ciężarówki, Tir’y, Food Trucki, autobusy i inne pojazdy na terenie Imielina.

Profesjonalne oklejanie samochodów reklamą:

 • Wykonujemy projekt grafiki samochodowej na dowolny pojazd wraz z wizualizacją
 • Drukujemy reklamę na specjalnej folii zależnie od oczekiwań klienta
 • Profesjonalnie oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIR-y i wszelkie inne pojazdy zgodnie z wymogami klienta
 • Doradzamy w zakresie doboru materiałów.

Cena oklejenia pojazdu folią reklamową w Drukarni Imielin

Cena oklejenia pojazdu zależna jest od typu zastosowanej folii, skomplikowania projektu graficznego, ilości materiału potrzebnego na pokrycie samochodu. Oferujemy darmową orientacyjną wycenę, zapraszamy do skorzystania z formularza, lub telefonu do naszej firmy.

Reklama na plandekach – Drukarnia Imielin

Plandeki samochodowe cechują się wysoką trwałością, reklama na nich doskonale się wyróżnia oraz co najważniejsze dzięki swojej mobilności dociera do szerokiego grona odbiorców. Twój pojazd czy pojazdy muszą na ogół posiadać plandekę na naczepie. Nie wahaj się zatem przed jednorazową niewiele większą inwestycją, która zapewni minimum kilka lat nie tylko dobrego zabezpieczenia naczepy, ale i doskonałej reklamy.

Nasza Drukarnia produkcję plandek obsługuje kompleksowo: od pomiaru, doradztwa przy wyborze przez projekt graficzny, wykonanie plandeki, zadruk i montaż. Wykonujemy plandeki zarówno klasyczne jak i plandeki typu firanka, z wykorzystaniem starego osprzętu jak i z nowym osprzętem.

Jak zamówić reklamę na plandece

Aby rozpocząć proces powstawania plandeki potrzebny jest projekt. Oczywiście można go wykonać samemu, jednakże nie każdy czuje się na siłach by podołać temu wyzwaniu. Nasz profesjonalny grafik pomoże zaprojektować odpowiednią reklamę według ścisłych wskazówek klienta. Pozwala nam to na tworzenie wyróżniającej się grafiki. Plandeki reklamowe powstają od początku do końca w naszej drukarni Apla,  przez co mamy wgląd na każdym etapie przygotowania. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu.

Banery reklamowe w Drukarni Imielin

Baner jest jedną z najtańszych reklam wielkoformatowych.W ofercie naszej drukarni to najbardziej popularny materiał marketingowy. Jego uniwersalność, różnorodność formatów, materiałów i kolorów pozwala na dobranie idealnej  opcji promocji każdego przedsiębiorcy czy usługodawcy. Reklama na banerze jest ciągle w zasięgu wzroku nie tylko w dzień, ale również nocą (wersja odblaskowa). Banery to tani sposób na reklamę, który przyciąga zarówno małe, jak i większe firmy z różnych sektorów gospodarki.

Wyróżniamy kilka głównych tworzyw, z których nasza drukarnia wykonuje banery:

 • banery powlekane 
 • banery laminowane
 • banery odblaskowe
 • banery – Siatka Mesh
 • materiał plandekowy        

Ten rodzaj reklamy zewnętrznej często wykorzystują lokalne firmy w Imielinie, na Śląsku oraz duże korporacje w całej Polsce. Drukarnia Apla oferuje swoje usługi począwszy od projektu na montażu kończąc. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników i sprzętu jesteśmy w stanie zawiesić baner prawie w każdym miejscu.

Szyldy reklamowe w Drukarni Imielin

Drukarnia Apla oferuje również Państwu szyldy reklamowe, dbamy o każdy krok realizacji od przygotowania projektu reklamy, wykonanie, aż po sam montaż.

Wykonujemy kasetony świetlne, litery przestrzenne 3D, szyldy PCV/Dibond/Plexi, które znajdziesz w menu naszej strony.

Park maszynowy pozwala nam na wykonanie różnych niestandardowych zleceń, które na pewno trafią w Twoje gusta! Wykorzystujemy najlepsze materiały w branży dostarczane z renomowanych hurtowni.

Całość wykonujemy u siebie co znacznie skraca czas realizacji zamówienia, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Co powinien zawierać szyld reklamowy

Tablice reklamowe powinny również nawiązywać do profilu działalności, o której informuje. Szyld winien być dopasowany wizualnie do charakteru przestrzeni. Tablica nad sklepem, wejściem do kosmetyczki, studia tatuażu, fryzjera, punktu usługowego, gastronomicznego i każdego innego miejsca, w którym chcesz powiesić szyld, powinna pełnić przede wszystkim dwie funkcje:

 • informacyjną – szyld powinien jasno i czytelnie informować jakie usługi świadczy. Informacja powinna być przedstawiona w taki sposób, by po jednym spojrzeniu dało się wyłapać informacje z jakim rodzajem działalności mamy do czynienia.
 • sugerującą – szyld powinien zawierać oprócz wymaganych informacji, odpowiednie hasło zachęcające do skorzystania z usług reklamowanego punktu. Watro postawić na coś orginalnego, budzące pozytywne odczucia.

Kompleksowe oznakowanie punktów usługowych, biur, firm

Drukarnia w Będzinie wykonuje kompleksowe oznakowanie dla firm. Oznaczanie kierunkowe i informacyjne jest kluczowe dla firm, by potencjalni klienci bez problemu mogli dotrzeć w odpowiednie miejsce. Gwarantujemy jakość i przejrzystość naszych usług.

Cena szyldu reklamowego

Cena szyldu reklamowego to temat dość skomplikowany: najtańsze to wydatek w okolicach 200-300 zł, jednak gdy chcemy już bardziej poszaleć dojdą również koszta folii ploterowych, tablic w kolorach innych niż białych, frezowania itp.

Opcji jest nieskończenie wiele, w celu sprawdzenia niektórych z nich zachęcamy do zapoznania się z pozycjami z reklamy świetlnej.

Rodzaje szyldów reklamowych

Szyldy reklamowe mają zastosowanie zarówno w przestrzeni zewnętrznej jak i wewnętrznej. Celem reklamy jest promocja firmy, rozpowszechnianie marki i utrwalenie w świadomości klientów.

Wyróżniamy rodzaje szyldów reklamowych:

 • szyld banerowy
 • szyld kasetonowy
 • szyld zbiorczy
 • szyld semaforowy

Materiały użyte do wykonania szyldów reklamowych.

W przypadku szyldów reklamowych, możemy wyróżnić główne 3 rodzaje materiałów:

Szyldy reklamowe dibond

Najczęściej używany materiał w produkcji tablic reklamowych, dibond zapewnia stabilną, lekką i wytrzymałą strukturę, która śmiało może zostać użyta jako główny element prezentacji firmy, szereg sposobów wykorzystania pozwala tworzyć z niego również kasetony świetlne.

Szyldy reklamowe z PCV

Tania forma reklamy, traktowana bardziej jako krótkookresowa forma znakowania z uwagi na falowanie materiału spowodowane zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Idealnie sprawdza się za to do wewnątrz jak tablice informacyjne itp.

Szyldy reklamowe z Plexi

Odporne na warunki atmosferyczne, stosowane głównie w reklamie świetlnej, lub jako podkład premium pod tablicę reklamową, charakteryzuje się eleganckim wyglądem, w przypadku wersji mlecznej i bezbarwnej wysoką i równomierną przepuszczalnością światła.

Jak zamówić szyld reklamowy

W pierwszej  kolejności musimy opracować projekt. Można go wykonać samemu, jednak warto zlecić to fachowcom. Profesjonalny grafik zaprojektuje odpowiednią reklamę według ścisłych wskazówek klienta. Pozwala nam to na tworzenie wyróżniającej się grafiki. Szyldy reklamowe powstają od początku do końca w naszej drukarni przez co mamy wgląd na każdym etapie przygotowania.

Montaż szyldu reklamowego na terenie Imielina, Śląska i Małopolski

Oprócz realizacji szyldów  drukarnia Apla Imielin zajmuje się również ich montażem.  Nasz zespół to wiedza, doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Montujemy szyldy i tablice reklamowe w okolicy około 50 km od lokalizacji naszej siedziby, również z możliwością użycia zwyżki. Realizujemy montaż dla firm i klientów indywidualnych. W przypadku chęci uzyskania wyceny zapraszamy do zakładki kontakt.

Ważne wydarzenie – poinformuj o nim na plakacie. Drukarnia Imielin

Plakaty to tania i skuteczna forma reklamy. Najczęściej wybierane są jako nośnik o charakterze reklamowym, informacyjnym, filmowym, muzycznym lub propagandowym. Drukowane jednostronnie, najczęściej rozmiaru A3. Dobry plakat musi przyciągać wzrok. Czasami wystarczy jedno chwytliwe zdanie by dotrzeć do docelowego odbiory.  Informacja zawarta na plakacie musi zawierać: np. czas i miejsce imprezy, kontakt dla potencjalnych klientów, stronę internetową. Świetnym pomysłem jest np. umieszczenie na plakacie mapy dojazdu do miejsca wydarzenia.

Plakaty możesz wykorzystać nie tylko w miejscu publicznym. Mogą one posłużyć do wystroju wnętrz. Odpowiednio dobrany plakat do klimatu pomieszczenia będzie zawsze ciekawym dodatkiem.

Ulotki – Drukarnia Imielin. Łatwe i szybkie dotarcie do odbiorców

Chcesz szybko poinformować potencjalnych klientów o promocjach lub skorzystaniu z usług, idealnym do tego rozwiązaniem są ulotki. Jest to tani, a zarazem skuteczny sposób na dotarcie do dużej grupy konsumentów.  Najczęściej to kartka dwustronnie zadrukowana lub rozkładana broszura o charakterze informacyjnym. Wykonana jest najczęściej na papierze powlekanym, kredowym lub offsetowym.

Odpowiednio wykonana ulotka najczęściej jest określona do odpowiedniej grupy docelowej i do niej trzeba dostosować treść i formę. Musimy się postarać by projekt był unikalny, dopracowany w szczegółach i wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrym pomysłem jest opracowanie chwytliwego sloganu, którym przyciągniemy klientów. Grafika jest niemniej ważna, ponieważ to ona w pierwszych sekundach zwraca uwagę odbiorcy.

Wizytówki – Drukarnia Imielin. Twoja wizja – nasze wykonanie

Jeśli chcesz wręczyć swoje dane kontaktowe w bezpośredni sposób to wizytówki są stworzone do tego celu. Drukarnia Apla Imielin wykonuje wizytówki w rozmiarach standardowych 90×50 mm i 85×55 mm jak również kwadratowe 50×50 mm. Mniej popularne, jednak zawierające dużej więcej treści, są wizytówki składane. Zmieszczą dwa razy więcej treści, możesz na niej przekazać informacje, które nie zmieszczą się na zwykłej karcie. Rozróżniamy trzy typy wizytówek ze względu na swoją funkcję:

 • firmowe
 • firmowe przedstawicielskie 
 • prywatne

Co charakteryzuje dobrze wykonaną wizytówkę

Informacje, które powinny być zawarte na wizytówce to: imię, nazwisko, zajmowane stanowisko, adres, logo, dane kontaktowe (nr tel., e-mail, strona internetowa).  Aby przyciągnąć uwagę potrzebujemy odpowiedniego projektu. Kluczowe są elementy graficzne nawiązujące do charakteru firmy, kolory kartonika, czcionka. Aspekt wizualny jest bardzo ważny, by wizytówka przykuwała uwagę. Podsumujmy: ciekawa wizytówka musi być orginalna, przejrzysta i atrakcyjna.

Uszlachetnienia wizytówek

Atrakcyjność wizytówki możemy uzyskać odpowiedni dobór uszlachetnień. Mamy w czym wybierać:

 • wizytówki foliowane
 • wizytówki lakierowane
 • wizytówki z lakierem wybiórczym UV
 • wizytówki tłoczone
 • karty plastikowe

Zalety współpracy z naszą drukarnią na terenie Imielina

Jedną z niewątpliwych zalet naszej drukarni są niskie terminy realizacji dzięki rozbudowanej kadrze specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez każdy etap realizacji zamówienia, począwszy od:

 • Złożenie zapytania
 • Projekt graficzny
 • Realizacja
 • Montaż reklamy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Atrakcyjne ceny wydruków – Drukarnia Apla Imielin

Korzystamy z usług najlepszych polskich hurtowni, co pozwala nam na utrzymanie najlepszych rynkowych cen w branży reklamowej. Jesteśmy producentem produktów reklamowych co przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za wykorzystane atramenty drukarskie, zapewniając konkurencyjne ceny gotowych wyrobów.

Drukarnia dla agencji reklamowych w Imielinie

Świadczymy szerokie wsparcie reklamowe dla agencji reklamowych w Imielinie, na terenie Śląska i całego kraju. Jesteśmy producentem reklam, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny dla agencji reklamowych. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się montażem Twojej reklamy to dobrze trafiłeś.

Drukarnia Apla Imielin zrealizuje praktycznie każdą formę reklamy, począwszy od wydruku akcydensów po tablice, szyldy reklamowe, reklamę na samochód, litery i kasetony świetlne. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mail’owym: kontakt@drukapla.pl