Drukarnia Katowice

Drukarnia Apla oferuje kompleksową reklamę z gwarancją jakości produktu na terenie Katowic i nie tylko. Zapewniam pełen zakres usług od projektów po montaż. Specjalizuje się między innymi w oklejaniu samochodów, realizacjach wielkoformatowych, poligrafii, reklamach świetlnych jak i również w mniejszych realizacjach takich jak: wizytówki, ulotki, plakaty, odzież czy gadżety reklamowe dla firm. W ofercie mamy również tworzenie stron internetowych lub tworzenie profili i opiekę w mediach społecznościowych. Kontakt z klientem to nasz priorytet. Zadowolony klient to NASZ klient.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • Reklama na samochód
 • Banery reklamowe
 • Gadżety
 • Kalendarze personalizowane
 • Reklama Świetlna
 • Szyldy reklamowe
 • Litery 3D
 • Neony
 • Roll Up’y
 • Potykacze
 • Wizytówki, ulotki, teczki
 • Naklejki reklamowe

Reklama na samochód – Drukarnia Katowice

Mobilna reklama na samochodzie w Katowicach to świetny nośnik prezentacji Twojej firm. Flota pojazdów to nieodłączna cześć każdej firmy. Wykorzystanie jej do reklamowania się jest doskonałym sposobem na rozgłos. Firma będąc częściej widziana jest również częściej wybierana. Dzięki naszej pomocy możesz świetnie rozreklamować swoją działalność.

Magnesy na samochód

Jeśli jest potrzeba częstej zmiany na naszym pojeździe lub naprzemienne reklamowanie różnych treści to mamy rozwiązanie! Katowice są jednym z wielu miast, które korzystają z naszej pomocy. Magnesy na samochody to ekonomiczna i szybka zmiana reklamy bez potrzeby osób trzecich. Samodzielnie i bez trudu można zrobić to samemu poprzez przeklejenie odpowiedniego magnesu na dany element.

Naklejki na szyby

Reklama na szybach Twojego samochodu nie tylko nadaje świetny wygląd, ale i promuje twoja firmę. Mijający Cię na ulicach Katowic przechodnie czy członkowie ruchu drogowego mogą skorzystać z usług oferowanych przez Twoja firmę. Jest wiele możliwości przedstawienia firmy na pojeździe.

Banery reklamowe – Drukarnia Katowice

Banery są najbardziej popularnym nośnikiem reklamy wśród firm w Katowicach i nie tylko. Dzięki korzystnej cenie, możliwości wszelkiego formatu i trwałości do 5 lat,  jest najatrakcyjniejszym sposobem na rozreklamowanie się w mieście. Dobór różnorodnych kolorów pozwala na odwzorowanie reklamy wszelkiego rodzaju przedsiębiorców i usługodawców. Świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz jak i zewnątrz – nawet nocą, dzięki możliwości odblasku.

Rodzaje banerów reklamowych

Jest wiele materiałów wykorzystywanych do stworzenia baneru reklamowego. Rodzaj materiału na którym będzie drukowana reklama w dużej mierze zależy od przeznaczenia i miejsca, w którym będzie umieszczona. Katowice są ruchliwym miastem, co pomaga dzięki banerom się rozreklamować.  Jedne są trwalsze wykorzystywane na zewnątrz inne mniej trwałe, jednak świetnie sprawdzają się wewnątrz pomieszczeń.

Wyróżniamy kilka tworzyw, z których drukarnia Apla wykonuje banery:

 • baner laminowany
 • baner odblaskowy
 • baner powlekany
 • baner – siatka Mesh
 • materiał plandekowy

Reklama na plandekach – Drukarnia Katowice

Plandeki samochodowe cechują się wysoką trwałością, reklama na nich doskonale się wyróżnia oraz co najważniejsze dzięki swojej mobilności, dociera do szerokiego grona odbiorców. Twój pojazd czy pojazdy muszą na ogół posiadać plandekę na naczepie. Nie wahaj się zatem przed jednorazową niewiele większą inwestycją, która zapewni minimum kilka lat nie tylko dobrego zabezpieczenia naczepy, ale i doskonałej reklamy.

Nasza Drukarnia produkcję plandek obsługuje kompleksowo: pomiar, doradztwo przy wyborze, projekt graficzny, wykonanie plandeki, zadruk i montaż. Wykonujemy plandeki zarówno klasyczne jak i plandeki typu firanka, z wykorzystaniem starego osprzętu jak i z nowym osprzętem.

Szyldy reklamowe – Drukarnia Katowice

Drukarnia Apla oferuje również Państwu szyldy reklamowe, dbamy o każdy krok realizacji od przygotowania projektu reklamy, wykonanie, aż po sam montaż. Park maszynowy pozwala nam na wykonanie różnych niestandardowych zleceń, które na pewno trafią w Twoje gusta! Wykorzystujemy najlepsze materiały w branży, które dostarczamy z renomowanych hurtowni. Całość wykonujemy u siebie co znacznie skraca czas realizacji zamówienia, serdecznie zapraszamy do kontaktu

Rodzaje szyldów reklamowych

Szyldy reklamowe mają zastosowanie zarówno w przestrzeni zewnętrznej jak i wewnętrznej. Celem reklamy jest promocja firmy, rozpowszechnianie marki i utrwalenie w świadomości klientów.

Wyróżniamy rodzaje szyldów reklamowych:

 • szyld banerowy
 • szyld kasetonowy
 • szyld zbiorczy
 • szyld semaforowy

Materiały użyte do wykonania szyldów reklamowych

W przypadku szyldów reklamowych, możemy wyróżnić główne 3 rodzaje materiałów:

Szyldy reklamowe dibond

Najczęściej używany materiał w produkcji tablic reklamowych, dibond zapewnia stabilną, lekką i wytrzymałą strukturę, która śmiało może zostać użyta jako główny element prezentacji firmy, szereg sposobów wykorzystania pozwala tworzyć z niego również kasetony świetlne.

Szyldy reklamowe z PCV

Tania forma reklamy, traktowana bardziej jako krótkookresowa forma znakowania z uwagi na falowanie materiału spowodowane zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Idealnie sprawdza się za to do wewnątrz jak tablice informacyjne itp.

Szyldy reklamowe z Plexi

Odporne na warunki atmosferyczne, stosowane głównie w reklamie świetlnej, lub jako podkład premium pod tablicę reklamową, charakteryzuje się eleganckim wyglądem, w przypadku wersji mlecznej i bezbarwnej wysoką i równomierną przepuszczalnością światła

Plakaty – Drukarnia Katowice

Plakaty to tania i skuteczna forma reklamy. Wybierane są najczęściej jako nośnik o charakterze reklamowym, informacyjnym, filmowym, muzycznym lub propagandowym. Drukowany jednostronnie, najczęściej rozmiaru A3. Dobry plakat musi przyciągać wzrok, wystarczy nawet jedno chwytliwe zdanie do docelowego odbiory, by do niego dotrzeć. Informacja zawarta na plakacie musi zawierać: np. czas i miejsce imprezy, kontakt dla potencjalnych klientów, stronę internetową. Świetnym pomysłem jest np. umieszczenie na plakacie mapy dojazdu do miejsca wydarzenia.

Plakaty możesz wykorzystać nie tylko w miejscu publicznym. Mogą one posłużyć do wystroju wnętrz. Możesz dobrać plakat do klimatu pomieszczenia, który będzie ciekawym dodatkiem wystroju wnętrza.

Ulotki – Drukarnia Katowice

Chcesz szybko poinformować potencjalnych klientów o promocjach lub skorzystaniu z usług, na pewno do tego idealnym rozwiązaniem są ulotki. Jest to tani a zarazem skuteczny sposób na dotarcie do dużej grupy konsumentów.  Najczęściej to kartka dwustronnie zadrukowana lub rozkładana broszura o charakterze informacyjnym. Wykonana jest najczęściej na papierze powlekanym, kredowym lub offsetowym.

Odpowiednio wykonana ulotka jest określona do odpowiedniej grupy docelowej, i do niej dostosować treść i formę. Musimy się postarać by projekt był unikalny, dopracowany w szczegółach i wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrym pomysłem jest opracowanie chwytliwego sloganu, którym przyciągniemy klientów. Grafika jest niemniej ważna, to ona w pierwszych sekundach zwraca uwagę odbiorcy.

Wizytówki – Drukarnia Katowice

Wizytówka to najbardziej przydatna forma reklamy każdej firmy. Mając w zasięgu ręki wizytówki możemy w każdej chwili zostawić namiary na firmę przy takich okolicznościach jak:  spotkanie biznesowe, targi reklamowe, eventy czy też konferencje, które często są organizowane w Katowicach. Jeśli wizytówka będzie atrakcyjna na pewno zrobi wrażenie. Prawidłowo wykonany projekt i nowoczesny design zwraca uwagę klienta.

Rodzaje wizytówek

Dobór odpowiedniej jakości wizytówki jest kluczowe w prezentacji firmy. Biorąc pod uwagę konkurencje firm w Katowicach – tym bardziej. Pokazując się z dobrej strony w najmniejszych szczegółach budzimy zaufanie rozmówcy. Możliwości wyrażenia siebie i firmy w postaci nietuzinkowej wizytówki jest możliwe dzięki wielu rodzajom i zdobieniom:

 • wizytówka kredowa
 • wizytówka foliowana
 • wizytówka lakierowana
 • wizytówka z wybiórczym lakierem UV
 • wizytówka tłoczona
 • karty plastikowe

Zalety współpracy z naszą drukarnią na terenie Katowic

Jedną z niewątpliwych zalet naszej drukarni są niskie terminy realizacji dzięki rozbudowanej kadrze specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez każdy etap realizacji zamówienia:

 • Złożenie zapytania
 • Projekt graficzny
 • Realizacja
 • Montaż reklamy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Atrakcyjne ceny wydruków – Drukarnia Apla Katowice

Korzystamy z usług najlepszych polskich hurtowni, co pozwala nam na utrzymanie najlepszych rynkowych cen w branży reklamowej. Jesteśmy producentem produktów reklamowych co przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za wykorzystane atramenty drukarskie, zapewniając konkurencyjne ceny gotowych wyrobów.

Drukarnia dla agencji reklamowych w Katowicach

Świadczymy szerokie wsparcie reklamowe dla agencji reklamowych w Katowicach, na terenie Śląska i całego kraju. Jesteśmy producentem reklam, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny dla agencji reklamowych. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się montażem Twojej reklamy to dobrze trafiłeś.

Drukarnia Apla  zrealizuje praktycznie na terenie Katowic, każdą formę reklamy, począwszy od wydruku akcydensów po tablice, szyldy reklamowe, reklamę na samochód, litery i kasetony świetlne. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mail’owym: kontakt@drukapla.pl