Drukarnia Sosnowiec

Drukarnia Apla Sosnowiec to młody, kreatywny zespół specjalistów. Wykonujemy wysokiej jakości usługi: od wykonania projektu po montaż. Nasi graficy dokładają wszelakich starań by projekt dla Ciebie odzwierciedlał działalność Twojej firmy a zarazem był zachęcający, czytelny dla potencjalnych klientów. Możesz zamówić u nas reklamę na różnych nośnikach: od wizytówek, ulotek poprzez plakaty, bilbordy, banery do reklam na samochodach i plandekach. Poniżej omawiamy w skrócie zakres naszych działań.

Drukarnia Apla Sosnowiec – Oferta

W naszej ofercie znajdziesz:

 • Reklama na samochód
 • Banery reklamowe
 • Gadżety
 • Kalendarze personalizowane
 • Reklama Świetlna
 • Szyldy reklamowe
 • Litery 3D
 • Neony
 • Roll Up’y
 • Potykacze
 • Wizytówki, ulotki, teczki
 • Naklejki reklamowe

Wizytówki – Drukarnia Sosnowiec. Twoja wizja – nasze wykonanie

Jeśli chcesz wręczyć swoje dane kontaktowe w bezpośredni sposób to wizytówki są stworzone do tego celu. Drukarnia Apla Sosnowiec wykonuje wizytówki w rozmiarach standardowych 90×50 mm i 85×55 mm jak również kwadratowe 50×50 mm. Mniej popularne, jednak zawierające dużej więcej treści, są wizytówki składane. Zmieszczą dwa razy więcej treści. możesz na niej przekazać informacje, które nie zmieszczą się na zwykłej karcie. Rozróżniamy trzy typy wizytówek ze względu na swoją funkcję:

 • firmowe
 • firmowe przedstawicielskie 
 • prywatne

Co charakteryzuje dobrze wykonaną wizytówkę

Informacje, które powinny być zawarte na wizytówce to: imię, nazwisko, zajmowane stanowisko, adres, logo, dane kontaktowe (nr tel., e-mail, strona internetowa).  Aby przyciągnąć uwagę potrzebujemy odpowiedniego projektu. Kluczowe są elementy graficzne nawiązujące do charakteru firmy, kolory kartonika, czcionka. Aspekt wizualny jest bardzo ważny, by wizytówka przykuwała uwagę. Podsumujmy: ciekawa wizytówka musi być orginalna, przejrzysta i atrakcyjna.

Uszlachetnienia wizytówek

Niemniej ważnym aspektem jest dobór uszlachetnień. Mamy w czym wybierać:

 • wizytówki foliowane
 • wizytówki lakierowane
 • wizytówki z lakierem wybiórczym UV
 • wizytówki tłoczone
 • karty plastikowe

Ulotki – Drukarnia Sosnowiec. Łatwe i szybkie dotarcie do odbiorców

Chcesz szybko poinformować potencjalnych klientów o promocjach lub skorzystaniu z usług, do tego idealnym rozwiązaniem są ulotki. Jest to tani a zarazem skuteczny sposób na dotarcie do dużej grupy konsumentów.  Najczęściej to kartka dwustronnie zadrukowana lub rozkładana broszura o charakterze informacyjnym. Wykonana jest najczęściej na papierze powlekanym, kredowym lub offsetowym.

Odpowiednio wykonana ulotka jest określona do odpowiedniej grupy docelowej, i do niej dostosować treść i formę. Musimy się postarać by projekt był unikalny, dopracowany w szczegółach i wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrym pomysłem jest opracowanie chwytliwego sloganu, którym przyciągniemy klientów. Grafika jest niemniej ważna, to ona w pierwszych sekundach zwraca uwagę odbiorcy.

Ważne wydarzenie – poinformuj o nim na plakacie. Drukarnia Sosnowiec

Plakaty to tania i skuteczna forma reklamy. Wybierane są najczęściej jako nośnik o charakterze reklamowym, informacyjnym, filmowym, muzycznym lub propagandowym. Drukowany jednostronnie, najczęściej rozmiaru A3. Dobry plakat musi przyciągać wzrok, wystarczy nawet jedno chwytliwe zdanie do docelowego odbiory, by do niego dotrzeć. Informacja zawarta na plakacie musi zawierać: np. czas i miejsce imprezy, kontakt dla potencjalnych klientów, stronę internetową. Świetnym pomysłem jest np. umieszczenie na plakacie mapy dojazdu do miejsca wydarzenia.

Plakaty możesz wykorzystać nie tylko w miejscu publicznym. Mogą one posłużyć do wystroju wnętrz. Odpowiednio dobrany plakat do klimatu pomieszczenia będzie zawsze ciekawym dodatkiem.

Banery – Drukarnia Sosnowiec. Tania i trwała reklama

Baner jest jedną z najtańszych reklam wielkoformatowych.W ofercie naszej drukarni Sosnowiec to najbardziej popularny materiał marketingowy. Jego uniwersalność, różnorodność formatów, materiałów i kolorów pozwala na dobranie idealnej  opcji promocji każdego przedsiębiorcy czy usługodawcy. Reklama na banerze jest ciągle w zasięgu wzroku nie tylko w dzień, ale również nocą (wersja odblaskowa). Banery to tani sposób na reklamę, który przyciąga zarówno małe, jak i większe firmy z różnych sektorów gospodarki.

Wyróżniamy kilka głównych tworzyw, z których nasza drukarnia wykonuje banery:

 • banery powlekane 
 • banery laminowane
 • banery odblaskowe
 • banery – Siatka Mesh
 • materiał plandekowy        

Ten rodzaj reklamy zewnętrznej często wykorzystują lokalne firmy w Sosnowcu, na Śląsku oraz duże korporacje w całej Polsce. Drukarnia Apla Sosnowiec oferuje swoje usługi począwszy od projektu na montażu kończąc. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników i sprzętu jesteśmy w stanie zawiesić baner prawie w każdym miejscu.

Reklama na samochód Drukarnia Sosnowiec

Samochód firmowy to nie tylko środek do przemieszczania się, stanowi również wizytówkę Twojej firmy.
Nasza drukarnia od lat zajmuje się oklejaniem pojazdów, dział graficzny przygotuje dla Ciebie projekt, który wydrukujemy, a następnie naniesiemy na samochód. Dzięki temu twój pojazd będzie ruchomą reklamą.

Oklejamy samochody firmowe, cysterny, ciężarówki, Tir’y, Food Trucki, autobusy i inne pojazdy na terenie Sosnowca.

Profesjonalne oklejanie samochodów reklamą

 • Wykonujemy projekt grafiki samochodowej na dowolny pojazd wraz z wizualizacją
 • Drukujemy reklamę na specjalnej folii zależnie od oczekiwań klienta
 • Profesjonalnie oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIR-y i wszelkie inne pojazdy zgodnie z wymogami klienta
 • Doradzamy w zakresie doboru materiałów.

Reklama na samochód Sosnowiec – zaufaj specjalistom

Tworzymy i realizujemy najbardziej wymyślne wizje klientów w zakresie reklamy na pojazdach, zespół grafików przygotuje dla Ciebie projekt który z pewnością Cię zadowoli.
Powierzając nam oklejenie swojego pojazdu masz gwarancję doskonałej jakości materiałów, trwałości i precyzji wykonania a wszystko w rozsądnej cenie z dbałością o każdy szczegół! Zapraszamy do współpracy Drukarnia Apla Sosnowiec.

Cena oklejenia pojazdu folią reklamową w Sosnowcu

Cena oklejenia pojazdu zależna jest od typu zastosowanej folii, skomplikowania projektu graficznego, ilości materiału potrzebnego na pokrycie samochodu. Oferujemy darmową orientacyjną wycenę, zapraszamy do skorzystania z formularza, lub telefonu do naszej firmy.

Reklama na plandekach – Drukarnia Sosnowiec

Plandeki samochodowe cechują się wysoką trwałością, reklama na nich doskonale się wyróżnia oraz co najważniejsze dzięki swojej mobilności dociera do szerokiego grona odbiorców. Twój pojazd czy pojazdy muszą na ogół posiadać plandekę na naczepie. Nie wahaj się zatem przed jednorazową niewiele większą inwestycją, która zapewni minimum kilka lat nie tylko dobrego zabezpieczenia naczepy, ale i doskonałej reklamy.

Nasza Drukarnia produkcję plandek obsługuje kompleksowo: od pomiaru, doradztwa przy wyborze przez projekt graficzny, wykonanie plandeki, zadruk i montaż. Wykonujemy plandeki zarówno klasyczne jak i plandeki typu firanka, z wykorzystaniem starego osprzętu jak i z nowym osprzętem.

Jak zamówić reklamę na plandece

Aby rozpocząć proces powstawania plandeki potrzebny jest projekt. Oczywiście można go wykonać samemu, jednakże nie każdy czuje się na siłach by podołać temu wyzwaniu. Nasz profesjonalny grafik pomoże zaprojektować odpowiednią reklamę według ścisłych wskazówek klienta. Pozwala nam to na tworzenie wyróżniającej się grafiki. Plandeki reklamowe powstają od początku do końca w naszej drukarni Apla Sosnowiec  przez co mamy wgląd na każdym etapie przygotowania. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu. 

Atrakcyjne ceny wydruków – Drukarnia Apla Sosnowiec

Korzystamy z usług najlepszych polskich hurtowni, co pozwala nam na utrzymanie najlepszych rynkowych cen w branży reklamowej. Jesteśmy producentem produktów reklamowych co przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za wykorzystane atramenty drukarskie, zapewniając konkurencyjne ceny gotowych wyrobów.

Drukarnia dla agencji reklamowych w Sosnowcu

Świadczymy szerokie wsparcie reklamowe dla agencji reklamowych w Sosnowcu, na terenie Śląska i całego kraju. Jesteśmy producentem reklam, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny dla agencji reklamowych. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się montażem Twojej reklamy to dobrze trafiłeś.

Drukarnia Apla Sosnowiec zrealizuje praktycznie każdą formę reklamy, począwszy od wydruku akcydensów po tablice, szyldy reklamowe, reklamę na samochód, litery i kasetony świetlne. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mail’owym: kontakt@drukapla.pl