O nas - zespół

O drukarni

O drukarni

Drukarnia Apla to młody podmiot, zrzeszający specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w reklamie i druku. Firma rozpoczęła swoje działania w roku 2021 roku szybko eskalując na rynku lokalnym, jako lider w reklamie. W roku 2024 rozszerzyliśmy zakres obsługiwanego obszaru do całego województwa Śląskiego i Małopolskiego znacząco poszerzyliśmy kadrę pracowników i rozbudowaliśmy park maszyn co gwarantuje realizację powierzonych zadań w sposób szybki i rzetelny.

Co możesz u nas wykonać?

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej klientów biznesowych i indywidualnych. Począwszy od opracowania graficznego, druk, po montaż reklam. Jako nieliczni oferujemy montaż reklam na wysokościach, nawet tych najbardziej wymagających.

Pełna oferta dostępna w naszym menu, zapytania niestandardowe prosimy przesyłać na mail’a

Zalety współpracy z naszą drukarnią

Jedną z niewątpliwych zalet naszej drukarni są niskie terminy realizacji dzięki rozbudowanej kadrze specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez każdy etap realizacji zamówienia, począwszy od:

  • Złożenie zapytania
  • Projekt graficzny
  • Realizacja
  • Montaż reklamy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Atrakcyjne ceny wydruków

Korzystamy z usług najlepszych polskich hurtowni, co pozwala nam na utrzymanie najlepszych rynkowych cen w branży reklamowej. Jesteśmy producentem produktów reklamowych co przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za wykorzystane atramenty drukarskie, zapewniając konkurencyjne ceny gotowych wyrobów.

Drukarnia dla agencji reklamowych

Świadczymy szerokie wsparcie reklamowe dla agencji reklamowych na terenie Śląska i całego kraju. Jesteśmy producentem reklam dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny dla agencji reklamowych. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się montażem Twojej reklamy to dobrze trafiłeś.

Zrealizujesz u nas praktycznie każdą formę reklamy, począwszy od wydruku akcydensów po tablice, szyldy reklamowe, reklamę na samochód, litery i kasetony świetlne. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mail’owym: kontakt@drukapla.pl

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, lub napisz
781 348 882
biuro@drukapla.pl
Grunwaldzka 275, Jaworzno
Krakowska 87/A5, Katowice
Obługujemy takie miasta jak: Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Chrzanów, Trzebinia i okolice
Ploter drukujący Mutoh

Ploter drukujący Mutoh

XpertJet 1682SR Pro to najnowszy rolowy ploter żywiczny / eko-solwentowy japońskiej firmy MUTOH. Dedykowane ekologiczne atramenty posiadają certyfikat GREENGUARD Gold. Model Mutoh XpertJet 1682SR, to wielkoformatowa drukarka 8-kanałowa (CMYK), z 2 głowicami z możliwością pracy w 2 konfiguracjach: CMYK LC LM LK OR dla uzyskania najwyższej przestrzeni barwnej lub 2 x CMYK dla wyższej wydajności, która sięga 67,6 m²/h.

Ploter tnący Summa

Ploter tnący Summa

Precyzja wydruku, świetne nasycenie barwami, wydajność są tym, czym wyróżnia się znajdująca się w naszym asortymencie drukarka solwentowa. Dzięki wykorzystaniu atramentów pigmentowych na bazie rozpuszczalników organicznych ploter ten znajduje szerokie zastosowanie w druku. Nasza drukarka solwentowa zapewnia przygotowanie różnego typu poligrafii, począwszy od niskonakładowych naklejek, aż po banery i inne materiały wielkoformatowe, które dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii będą wykazywały się wieloletnią odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Drukarka Konica minolta

Drukarka cyfrowa - Konica Minolta

Szybki cyfrowy system produkcyjny do druku kolorowego firmy Konica Minolta AccurioPrint C3070L wyróżnia się na tle konkurencji niesamowitymi możliwościami przetwarzania obrazu, prostą konstrukcją, niezawodnością, zestawem profesjonalnych funkcji, ekonomicznym kosztem produkcji oraz atrakcyjną ceną co czyni te urządzenie wysoce elastycznym i idealnym rozwiązaniem w podstawowym środowisku druku produkcyjnego.