Reklama Dąbrowa Górnicza
Kaseton świetlny Dibond

Reklama Dąbrowa Górnicza

Drukarnia & Reklama Apla Dąbrowa Górnicza to młody podmiot, zrzeszający specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w reklamie i druku. Firma rozpoczęła swoje działania w roku 2021 roku szybko eskalując na rynku lokalnym, jako lider w reklamie. W roku 2023 rozszerzyliśmy zakres obsługiwanego obszaru do całego województwa śląskiego, znacząco poszerzyliśmy kadrę pracowników i rozbudowaliśmy park maszyn, co gwarantuje realizację powierzonych zadań w sposób szybki i rzetelny. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej klientów biznesowych i indywidualnych. Począwszy od opracowania graficznego, po montaż reklam. Jako nieliczni oferujemy montaż reklam na wysokościach, nawet tych najbardziej wymagających.

Zalety współpracy z Drukarnia & Reklama Apla w reklamie Dąbrowa Górnicza

Jedną z niewątpliwych zalet naszej drukarni Apla Dąbrowa Górnicza są niskie terminy realizacji dzięki rozbudowanej kadrze specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez każdy etap realizacji zamówienia, począwszy od:

 • złożenia zamówienia,
 • projekt graficzny,
 • realizacja,
 • montaż reklamy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Atrakcyjne ceny wydruków w Drukarnia & Reklama Dąbrowa Górnicza

Korzystamy z usług najlepszych polskich hurtowni, co pozwala nam na utrzymanie najlepszych rynkowych cen w branży reklamowej. Jesteśmy producentem produktów reklamowych co przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za wykorzystane atramenty drukarskie, zapewniając konkurencyjne ceny gotowych wyrobów.

Drukarnia Apla dla agencji reklamowych Dąbrowa Górnicza

Świadczymy szerokie wsparcie reklamowe dla agencji reklamowych w Dąbrowie Górniczej, na terenie Śląska i całego kraju. Jesteśmy producentem reklam, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny dla agencji reklamowych. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się montażem Twojej reklamy to dobrze trafiłeś.

Drukarnia & Reklama Apla Dąbrowa Górnicza zrealizuje praktycznie każdą formę reklamy, począwszy od wydruku akcydensów po tablice, szyldy reklamowe, reklamę na samochód, litery i kasetony świetlne. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mail’owym: kontakt@drukapla.pl

Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy i pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.
biuro@drukapla.pl

  Formularz kontaktowy

  Reklama Dąbrowa Górnicza – nasze realizacje

  Usługi reklamowe, które świadczy Drukarnia & Reklama Apla Dąbrowa Górnicza

  Drukarnia & Reklama Apla wykonuje usługi reklamowe na terenie Dąbrowy Górniczej. Specjalizujemy się w poligrafii, druku wielkoformatowym, projektowaniu graficznym na potrzeby druku i internetu. Korzystając z usług naszej agencji reklamowej możesz liczyć na wysoki poziom obsługi, wykonujemy:

  • wizytówki Dąbrowa Górnicza
  • naklejki Dąbrowa Górnicza
  • ulotki Dąbrowa Górnicza
  • reklamy firm Dąbrowa Górnicza
  • kasetony świetlne Dąbrowa Górnicza
  • reklamy na samochód Dąbrowa Górnicza
  • reklamy na plandeki Dąbrowa Górnicza
  • banery Dąbrowa Górnicza
  • roll up’y Dąbrowa Górnicza
  • tablice, szyldy Dąbrowa Górnicza
  • plakaty Dąbrowa Górnicza
  • gadżety reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Reklama Dąbrowa Górnicza – profesjonalne oklejanie samochodów folią z treścią reklamową

  Tworzymy i realizujemy najbardziej wymyślne wizje klientów w zakresie reklamy na samochodach, zespół grafików przygotuje dla Ciebie projekt który z pewnością Cię zadowoli.
  Powierzając nam oklejenie swojego pojazdu masz gwarancję doskonałej jakości materiałów, trwałości i precyzji wykonania a wszystko w rozsądnej cenie z dbałością o każdy szczegół! Drukarnia & Reklama Apla Dąbrowa Górnicza zaprasza do kontaktu.

  Profesjonalne oklejanie samochodów reklamą w Dąbrowie Górniczej

  • Wykonujemy projekt grafiki samochodowej na dowolny pojazd wraz z wizualizacją
  • Drukujemy reklamę na specjalnej folii zależnie od oczekiwań klienta
  • Profesjonalnie oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIR-y i wszelkie inne pojazdy zgodnie z wymogami klienta
  • Doradzamy w zakresie doboru materiałów.

  Cena oklejenia samochodów folią reklamową w Dąbrowie Górniczej

  Cena oklejenia pojazdu zależna jest od typu zastosowanej folii, skomplikowania projektu graficznego, ilości materiału potrzebnego na pokrycie samochodu. Oferujemy darmową orientacyjną wycenę, zapraszamy do skorzystania z formularza, lub telefonu do naszej firmy.

  Reklama na plandekach samochodowych Dąbrowa Górnicza

  Plandeki samochodowe cechują się wysoką trwałością, reklama na nich doskonale się wyróżnia oraz co najważniejsze dzięki swojej mobilności, dociera do szerokiego grona odbiorców. Twój pojazd czy pojazdy muszą na ogół posiadać plandekę na naczepie. Nie wahaj się zatem przed jednorazową niewiele większą inwestycją, która zapewni minimum kilka lat nie tylko dobrego zabezpieczenia naczepy, ale i doskonałej reklamy.

  Nasza Drukarnia & Reklama Apla Dąbrowa Górnicza produkcję plandek obsługuje kompleksowo: od pomiaru, doradztwa przy wyborze przez projekt graficzny, wykonanie plandeki, zadruk i montaż. Wykonujemy plandeki zarówno klasyczne jak i plandeki typu firanka, z wykorzystaniem starego osprzętu jak i z nowym osprzętem.

  Reklama Dąbrowa Górnicza na banerach – przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie

  Baner jest jedną z najtańszych reklam wielkoformatowych. W ofercie naszej drukarni to najbardziej popularny materiał marketingowy. Jego uniwersalność, różnorodność formatów, materiałów i kolorów pozwala na dobranie idealnej  opcji promocji każdego przedsiębiorcy czy usługodawcy. Reklama na banerze jest ciągle w zasięgu wzroku nie tylko w dzień, ale również nocą (wersja odblaskowa). Banery to tani sposób na reklamę, który przyciąga zarówno małe, jak i większe firmy z różnych sektorów gospodarki.

  Wyróżniamy kilka głównych tworzyw, z których nasza drukarnia wykonuje banery:

  • banery powlekane 
  • banery laminowane
  • banery odblaskowe
  • banery – Siatka Mesh
  • materiał plandekowy 

  Roll up’y reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Roll up’y to stojaki reklamowe, które nadają się do promocji miejsc, wydarzeń i produktów. Sprawdzają się w siedzibie firmy, na eventach, targach i konferencjach. Dzięki dużemu formatowi i imponującej intensywności kolorów, stojaki reklamowe mogą być elementem dekoracji biur i gabinetów. Roll up’y to klasyki reklamowe na eventach, gościnnych występach i konferencjach branżowych. Roll up reklamowy ustawiony przy scenie, prelegencie lub stoisku informacyjnym zwiększa rozpoznawalność danej marki. Ustaw go w widocznym miejscu i zwiększ szansę na to, że Twoje logo pojawi się w kadrze – na zdjęciach i w mediach (także społecznościowych). Do wykonania planszy reklamowej stosujemy trwałe podłoże banerowe blockout, który ma właściwości blokowania światła, co pozwala uzyskać głębokie kolory bez prześwitów. Podłoże jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć i na długo zachowując pierwotną intensywność kolorów. Dzięki możliwości zamówienia wydruku samej planszy do roll-upa błyskawicznie uaktualnisz ofertę i wypromujesz nowe wydarzenie.

  Podstawowa i niezbędna forma oznakowania firmy – szyldy i tablice reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Tablice reklamowe Dąbrowa Górnicza powinny nawiązywać do profilu działalności, o której informuje. Szyld winien być dopasowany wizualnie do charakteru przestrzeni. Tablica nad sklepem, wejściem do kosmetyczki, studia tatuażu, fryzjera, punktu usługowego, gastronomicznego i każdego innego miejsca, w którym chcesz powiesić szyld, powinna pełnić przede wszystkim dwie funkcje: informacyjną i sugerującą.

  Szyldy reklamowe Dąbrowa Górnicza mają zastosowanie zarówno w przestrzeni zewnętrznej jak i wewnętrznej. Celem reklamy jest promocja firmy, rozpowszechnianie marki i utrwalenie w świadomości klientów. Wyróżniamy klika rodzajów szyldów reklamowych:

  • szyld banerowy,
  • szyld kasetonowy,
  • szyld zbiorczy,
  • szyld semaforowy.

  Oklejanie witryn reklamą Dąbrowa Górnicza – doskonały sposób na przyciągnięcie klienta

  Witryny są bardzo często wykorzystywane jako aktywna przestrzeń reklamowa nie tylko w wielkich centrach handlowych, ale także w sklepach i przedsiębiorstwach znajdujących się blisko ulicy. W witrynach sklepowych najczęściej wykorzystywane są folie typu „one way vision”. Dzięki specjalnym otworom, które umożliwiają przenikanie światła z jaśniejszego obszaru do ciemniejszego pozwala na doskonałą prezentację obrazu osobom znajdującym się na zewnątrz sklepu. W praktyce oznacza to, że klient będzie doskonale widział grafikę zamieszczoną na naszej witrynie, a osoby znajdujące się wewnątrz nie będą narzekały na brak naturalnego światła. Jeżeli wnętrze biura lub sklepu ma być oddzielone od ruchliwej ulicy proponujemy zastosowanie specjalnej foli szronionej, która zapewnia doskonałą widoczność reklamy na zewnątrz.

  Plakat reklamowy Dąbrowa Górnicza – tania i skuteczna forma reklamy

  Plakaty to tania i skuteczna forma reklamy. Najczęściej wybierane są jako nośnik o charakterze reklamowym, informacyjnym, filmowym, muzycznym lub propagandowym. Plakaty reklamowe Dąbrowa Górnicza drukowane jednostronnie, najczęściej rozmiaru A3. Dobry plakat musi przyciągać wzrok. Czasami wystarczy jedno chwytliwe zdanie by dotrzeć do docelowego odbiory. Informacja zawarta na plakacie musi zawierać: np. czas i miejsce imprezy, kontakt dla potencjalnych klientów, stronę internetową. Świetnym pomysłem jest np. umieszczenie na plakacie mapy dojazdu do miejsca wydarzenia.

  Plakaty możesz wykorzystać nie tylko w miejscu publicznym. Mogą one posłużyć do wystroju wnętrz. Odpowiednio dobrany plakat do klimatu pomieszczenia będzie zawsze ciekawym dodatkiem.

  Ulotki reklamowe Dąbrowa Górnicza – łatwe i szybie dotarcie do klientów

  Chcesz szybko poinformować potencjalnych klientów o promocjach lub skorzystaniu z usług, idealnym do tego rozwiązaniem są ulotki reklamowe Dąbrowa Górnicza. Jest to tani, a zarazem skuteczny sposób na dotarcie do dużej grupy konsumentów.  Najczęściej to kartka dwustronnie zadrukowana lub rozkładana broszura o charakterze informacyjnym. Wykonana jest najczęściej na papierze powlekanym, kredowym lub offsetowym.

  Odpowiednio wykonana ulotka najczęściej jest określona do odpowiedniej grupy docelowej i do niej trzeba dostosować treść i formę. Musimy się postarać by projekt był unikalny, dopracowany w szczegółach i wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrym pomysłem jest opracowanie chwytliwego sloganu, którym przyciągniemy klientów. Grafika jest niemniej ważna, ponieważ to ona w pierwszych sekundach zwraca uwagę odbiorcy.

  Kompleksowe oznakowanie biur, punktów usługowych, firm – reklama Dąbrowa Górnicza

  Drukarnia & Reklama Apla Dąbrowa Górnicza wykonuje kompleksowe oznakowanie dla firm. Oznaczanie kierunkowe i informacyjne jest kluczowe dla firm, by potencjalni klienci bez problemu mogli dotrzeć w odpowiednie miejsce. Gwarantujemy jakość i przejrzystość naszych usług. Drukarnia Apla oferuje również Państwu szyldy reklamowe, dbamy o każdy krok realizacji od przygotowania projektu reklamy, wykonanie, aż po sam montaż. Wykonujemy kasetony świetlne, litery przestrzenne 3D, szyldy PCV/Dibond/Plexi, które znajdziesz w menu naszej strony. Opcji jest nieskończenie wiele, w celu sprawdzenia niektórych z nich zachęcamy do zapoznania się z pozycjami z reklamy świetlnej.

  Wizytówki reklamowe – najbardziej klasyczna forma reklamy bezpośredniej Dąbrowa Górnicza

  Dzięki wizytówce reklamowej Dąbrowa Górnicza nawiążesz pierwszy kontakt z klientem i nadasz Twojej firmie profesjonalny wizerunek. Dobrze wykonana wizytówka powinna przede wszystkim podstawowe informacje: imię, nazwisko, zajmowane stanowisko, adres, logo, dane kontaktowe (nr tel., e-mail, strona internetowa). Aby przyciągnąć uwagę potrzebujemy odpowiedniego projektu. Kluczowe są elementy graficzne nawiązujące do charakteru firmy, kolory kartonika, czcionka. Aspekt wizualny jest bardzo ważny, by wizytówka przykuwała uwagę. Podsumujmy: ciekawa wizytówka musi być oryginalna, przejrzysta i atrakcyjna.

  Naklejki reklamowe Dąbrowa Górnicza z własnych nadrukiem – ekonomiczne rozwiązanie

  Ekonomiczne rozwiązanie jeżeli chcesz przykleić naklejki reklamowe Dąbrowa Górnicza na zamówienia z własnym nadrukiem, na paczki, na kubki, na butelki, na opakowania lub jeżeli mają posłużyć jako etykiety na koperty lub jako wlepki firmowe. W takich sytuacjach naklejki na folii będą idealne dla Ciebie. Nasze naklejki dostępne są w różnych wielkościach i kształtach, a dzięki możliwości zadrukowania dowolnej grafiki, mogą pomóc Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

  Baner reklamowy Dąbrowa Górnicza

  Baner reklamowy Dąbrowa Górnicza na każdą kieszeń. Ty wybierasz opcję w zależności od dostępnego budżetu oraz przestrzeni na tego typu reklamę. Wybieraj spośród różnych formatów, wariantów (baner jednostronny, baner dwustronny, baner odblaskowy lub baner jednostronny,

  Baner reklamowy Dąbrowa Górnicza

  Reklama na samochód Dąbrowa Górnicza

  Reklama na samochód Dąbrowa Górnicza - posiadamy naklejki wycinane w dowolnym kształcie zarówno drukowane na folii jaki i wycięte z folii ploterowej (barwionej na etapie produkcji), naklejki perforowane na okna OWV oraz magnesy reklamowe na karoserię. Oprócz reklamowej formy naszych produktów możemy zaproponować również naklejki dekoracyjne na samochody.

  Reklama na samochód Dąbrowa Górnicza

  Szyld reklamowy Dąbrowa Górnicza

  Szyldy reklamowe Dąbrowa Górnicza - tworzymy, montujemy różnego rodzaju reklamy wewnętrzne i zewnętrzne. Dbamy o spójność Twojej marki. wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, które są atrakcyjne wizualnie i wpisują się w nowoczesne trendy reklamowe szyldów i tablic.

  Szyld reklamowy Dąbrowa Górnicza

  Reklama na plandekach Dąbrowa Górnicza

  Reklama na plandekach Dąbrowa Górnicza - sprawdzone farby i materiały pozwalają nam na zagwarantowaniu wspaniałych efektów nadruku. Wyraziste kolory i długa żywotność barw dzięki zabezpieczeniu grafiki za pomocą laminatu. Wszystko po to, aby plandeka reklamowa służyła przez długie lata.

  Reklama na plandekach Dąbrowa Górnicza

  Ulotki reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Ulotki reklamowe -Dąbrowa Górnicza. Ulotki reklamowe to świetny sposób na reklamę swojego biznesu. Oryginalny format ulotek może wyróżnić markę spośród konkurencji, zwrócić uwagę potencjalnych klientów, a także zachęcić ich do odwiedzenia Twojego sklepu czy siedziby firmy.

  Ulotki reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Wizytówki reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Wizytówki reklamowe Dąbrowa Górnicza - oferujemy różne rodzaje wizytówek np.: wizytówki składane, z zaokrąglonymi rogami. Posiadamy różne papiery ozdobne. Wybierz papier, który najbardziej Ci odpowiada, zdecyduj o formacie, a my dostarczymy gotowe wizytówki w ciągu kilku dni.

  Wizytówki reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Roll up reklamowy Dąbrowa Górnicza

  Roll up reklamowy Dąbrowa Górnicza - idealna reklama do promocji miejsc, wydarzeń i produktów. Reklama wykonana na podłożu banerowym, nieprześwitującym, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.

  Roll up reklamowy Dąbrowa Górnicza

  Oklejanie witryn reklamą Dąbrowa Górnicza

  Witryny reklamowe Dąbrowa Górnicza wraz z tablicami reklamowymi są świetnym sposobem na skuteczną promocję. Sprawdzą się zarówno w sklepach, lokalach usługowych, jak i w biurowcach – niezależnie od profilu prowadzonej działalności.

  Oklejanie witryn reklamą Dąbrowa Górnicza

  Naklejki reklamowe Dąbrowa Górnicza

  Naklejki reklamowe Dąbrowa Górnicza to ekonomiczne rozwiązanie do naklejenia nalepek z własnym nadrukiem. Różnorodność kształtów i wielkość czynią naklejki popularną formą reklamy.

  Naklejki reklamowe Dąbrowa Górnicza